شعبه کوچک السوان باشید


برای داشتن یه بخش کوچیکی از دنیای رنگی السوان در فروشگاه های خودتون می تونین از استنهای جذاب و خاص السوان بصورت رایگان استفاده کنین و دیگه دغدغه ای برای راه اندازی غرفه فروش جوراب در فروشگاهتون ندارید
در کنارش میتونید از مزایای حمایتی استند های السوان بهره ببرید

استندهای السوان

السوان

السوان نزدیک به نیم قرن است که نبض خوشحالی را با تولید بیش از 1500 طرح انحصاری و فروش و توزیع در تمام نقاط کشور در دست دارد.

با این وجود درخواست زیاد مشتریان السوان مبنی بر اینکه نزدیک ترین شعبه ی السوان به آن ها  معرفی گردد باعث شد تا تلاش کنیم محصولات تولیدی مان را به روش های مختلف به دست مشتریان برسانیم.

از سوی دیگر رعایت استانداردها و طراحی های مختص السوان از مهم ترین مسائل پیش روی ما بوده است. به همین دلیل طی برنامه ای مدون نسبت به امکان سنجی حضور در فروشگاه ها با ابعاد، دکوراسیون و محصولات متنوع اقدام کردیم. شما می توانید صاحب یک فروشگاه کفش، لباس مردانه و زنانه، کت و شلوار، لباس زیر و یا هر فروشگاهی که مرتبط با صنعت لباس است باشید و از استندهای السوان استفاده کنید. مدل های متنوع که در این بخش برای شما طراحی شده اند شامل استندهای رومیزی، یک طرفه و دوطرفه می باشند که بسته به نیاز شما می توانند از یک مورد یا تمام موارد مورد استفاده قرار گیرند. مسئله مهم دیگر چیدمان محصول و انتخاب محصولات با استقبال بالا در شهر شما است که با دیتای فروش محصولات در سراسر کشور در دوره های بسیار طولانی، دید بسیار مناسبی نسبت به این موضوع ایجاد شده است و این قابلیت وجود دارد تا نزدیک ترین طرح های ممکن نسبت به نیاز شما و شهر شما تقدیم حضورتان گردد. استندهای قابل درخواست از گروه تولیدی السوان به شرح زیر می باشند:

السوان

تمامی استندها با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه و با دقت بالا ساخته می شوند و با استاندارد موجود در برند بوک برند السوان طراحی و چیدمان می شوند. تمام تلاش ما این است تا زیبایی و راحتی را بصورت توامان به مشتریان ارائه دهیم تا در کنار آسایش و اطمینان از سلامت پا، امکان استفاده از صدها طرح و رنگ زیبا و خاص را داشته باشند.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و دریافت استند مناسب با فضای خودتان با همکاران ما در واحد امور شعب تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را اعلام فرمایید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت استندها و اطلاعات بیشتر از طریق فرم زیر با ما در تماس باشین