فرانچایز-موبایل

فرانچایز | واگذاری شعب السوان

 

گروه السوان فعالیت خود را در زمینه ی تولید جوراب در سال 1351 در شهر زنجان آغاز کرده و در طی سالها تلاش صنعت جوراب را گسترش داده و از یک کسب و کار کوچک به گروه بزرگ تولیدی با سابقه ی درخشان تبدیل کرده است. طی سالهای اخیر گروه تولیدی السوان از بازار سنتی فراتر رفته و موفق شده با استفاده از ماشین آلات روز و پرسنل خلاق و جوان محصولات باکیفیت تر با تنوع بالاتری تولید نموده و تحول بزرگی در زمینه ی تولید جوراب با تنوع بالا و طرح های خاص ایجاد کند، تا جایی که به یکی از دغدغه های قدیمی مشتریان و صاحبین کسب و کار در این حوزه پاسخ مثبت داده و با اندیشه سازوکاری دقیق و آسان با ریسک کم، سعی در ایجاد شعب در شهرهای مختلف کشور کرده است.

معرفی فرانچایز السوان:

سرمایه کم

سرمایه کـم

امروزه ایجاد یک کسب و کار موفق با سرمایه پایین تبدیل به یک دغدغه برای کارفرمایان گردیده است، با توجه به این شرایط شما می تونید با داشتن سرمایه کمتری جهت شروع یک کسب و کار موفق اقدام نموده و به موفقیت چشم گیری برسید.

ریسک کم

ریسک پایین

السوان با داشتن سال ها تجربه موفق در بازار و همچنین واگذاری شعب در شهرهای مختلف کاملا به سازوکار و روند فرانچایز آشنایی داشته و توانسته با تکیه بر شعار اصلی خود یعنی نبض خوشحالی حضور موفقی در بازار داشته باشد.

پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی حرفه ای

در همه مراحل فرانچایز از دکوراسیون و آمادگی فروشگاه شما و افتتاحیه شعبه تا تمامی مراحل، السوان با شما در جهت ایجاد یک همکاری موثر و دوستانه با اندیشه ایجاد حس خوب برای همه کاربران خود درکنار شما خواهد بود.

محصولات السوان
تنوع محصولات السوان:

السوان تولیدکننده ی انواع جوراب زنانه، مردانه، بچگانه با بهترین مواد اولیه و کیفیت بالا، پیش گام در تولید جوراب های بالازانو متنوع و جوراب های لنگه به لنگه براساس مدروز، همچنین اولین تولیدکننده ی جوراب های فانتزی مردانه است که همین امر موجب تمایز این برند از دیگر برندها شده است. جوراب برند السوان در سه سایز مچی، نیم ساق و بالازانو برای تمام سنین تولید می شود.
اگر تصور می کنید محصولات برند السوان محدود به جوراب می شود سخت در اشتباهید! علاوه بر جوراب محصولاتی مثل دامن های ست، جوراب شلواری های رنگی و توری، فیش نت و جوراب های توری نیز در مجموعه ی السوان عرضه می شود. نقطه ی قوت برند السوان در تولید محصولات استفاده از نظرات و پیشنهادات مشتریان و بهبود بخشیدن به کیفیت محصول می باشد.

برخی از شعب السوان
امتیازات و امکانات اعطایی
تابلو
در زمان دریافت شعبه از السوان طراحی، اجرا و نظارت بر موارد مرتبط با تابلو به عنوان یکی از مهم ترین بخش های هویت بصری توسط بازرسان و کارشناسان تیم السوان با درنظر گرفتن استانداردهای مشخص انجام گرفته تا بستر مناسبی برای تبلیغات شعبه و استفاده از برند السوان در شهر موردنظر فراهم آید.
دکوراسیون
انجام دکوراسیون شامل طراحی براساس فضای موجود به شیوه ای که بتوان از فضا بیشترین استفاده ی ممکن را داشت و همچنین اجرای دکور یکی از مهم ترین و در عین حال حساس ترین بخش های کار شروع یک فروشگاه است. در فرانچایز، تمامی این مراحل توسط کارشناسان و بازرسان السوان صورت می پذیرد.
حاشیه سود بالا
شاید یکی از دغدغه های اصلی هر فرد در زمان شروع کسب و کار تامین اجناس، شیوه ی انتخاب اجناس، پیدا کردن شیوه ی مناسب پرداخت و البته در کنار همه ی این ها بررسی حاشیه سود کسب و کار است. ما در السوان در تلاشیم تا شما در قبال این سرمایه گذاری، حاشیه سود مناسبی را کسب نمایید.
سیستم مالی یکپارچه
در ادامه ی کار قیمت گذاری و شیوه های آن، طراحی سیستم تخفیفی و تشویقی مناسب مشتریان و البته نگهداری آمار و ارقام فروش و شرایط موجود در شعبه از کارهای بسیار مهمی است که با استفاده از سیستم یکپارچه مالی السوان به انجام می رسد. در این شیوه شما امکان دسترسی لحظه ای به آمار فروش، سود شعبه و موجودی انبارتان را دارید.
افتتاحیه
پس از طراحی شعبه بر اساس فضای موجود، چیدمان محصولات و آماده سازی هویت بصری شامل تابلو، ایمیج وال و... نوبت به اجرای فرآیند افتتاحیه و اعلام عمومی شروع به کار شعبه می رسد. این بخش نیز مانند بخش های قبل بصورت کامل توسط تیم اجرایی السوان صورت می گیرد و تمامی مراحل آن براساس استانداردهای موجود در مجموعه انجام می پذیرد.
آموزش پرسنل
 پیش از شروع به کار شعبه تمامی پرسنل شامل مدیر، فروشنده و حسابدار توسط کارشناسان زبده السوان تحت آموزش قرار می گیرند تا هم با استانداردهای السوان آشنا شده و توانایی اداره کردن فرآیندهای اجرایی را داشته باشند. کارشناسان السوان بصورت دوره ای به این نیروها نظارت و آموزش های تکمیلی در بخش های مختلف در اختیارشان گذاشته می شود.
شرایط احراز متقاضی
شرایط ملکی مورد نیاز
اعطای شعبه در هر شهر به یک نفر
متراژ حداقل 20 متر مربع (ترجیحاً مالک)
امضای قرارداد اجاره با ذکر اینکه این مغازه به عنوان شعبه السوان فعالیت می کند.

شرایط عمومی متقاضی

میزان تحصیلات حداقل دیپلم
عدم سو سابقه و دریافت جواز کسب
دریافت شعبه به عنوان شغل اول و یا سرمایه گذاری
با مدیران شعب السوان

لطفا در صورت تمایل به فرانچایز و اخذ شعبه السوان فرم زیر را تکمیل نمایید، همکاران ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.